Kontakt

info@plusmontage.se
08 735 66 94

Här hittar du kontaktuppgifter för våra två depåer, så kontakta gärna oss på närmaste depå för hjälp med era förfrågningar.

Integritetspolicy

Skogås
Plus Montage AB
Gräsvreten
Lagervägen 56
142 91 Skogås

Uppsala
Plus Montage
Vedyxa Danmarks gärde

Tel: 018 326336

Skogås

Ägare/VD
Rolf Strindberg
08 568 426 01
rolf.strindberg@plusmontage.se

Depåchef
Ulf Hagström
08 568 426 30
070 726 15 30
ulf.hagstrom@plusmontage.se

​Ekonomichef
Helén Hansson
08 568 42 637
072 230 73 32
helen.hansson@plusmontage.se

Ekonomi/löneadministratör
Birgitta Holmberg
08 568 426 03
070 726 15 03
birgitta.holmberg@plusmontage.se

Produkt och kvalitetsansvarig
Olof Lindgren
08 564 426 10
070 726 15 10
olof.lindgren@plusmontage.se

Projektledare/Arbetsledare
Rifat Yberg
08 568 426 15
070 726 15 15
rifat.yberg@plusmontage.se

​Projektledare/Arbetsledare
Patrik Morsten
08 568 426 20
070 726 15 20
patrik.morsten@plusmontage.se

Projektledare/Arbetsledare Henriksdal
Cim Nordén
08 568 426 28
070 726 15 28
cim.norden@plusmontage.se

Projektledare/Arbetsledare
Hängställningar och hissar

Benny Melin
08 568 426 05
070 726 15 05
benny.melin@plusmontage.se

Förrådschef
Ronny Hallensjö
0707 26 15 26
ronny.hallensjo@plusmontage.se

Uppsala

Depåchef
Fredrik Mouton
08 568 426 24
070 726 15 24
fredrik.mouton@plusmontage.se

Förrådschef
Karl-Gunnar Larsson
070 726 15 07
karl-gunnar.larsson@plusmontage.se